Forum Ogólnotematyczne

Forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2019-02-11 21:26:53

marczi33

Początkujący

Zarejestrowany: 2019-02-11
Posty: 4
Punktów :   

Własny biznes, a zmiany

Hej! Mam pytanie do tej części z was, która prowadzi własny biznes, bądź zamierza stać się przedsiębiorcą w niedalekiej przyszłości. Ciekawa jestem jaki jest wasz stosunek do zmian w biznesie? Ja początkowo bardzo się ich bałam. Wszystko co nieznane budziło we mnie lęk, że nie będziemy w stanie sprostać takiej adaptacji. Dopiero współpraca z firmą Necon, o której informacje znajdziecie o tu, uświadomiła mi jak niezbędne są te zmiany. I co zrobić, by firma skorzystała na nich jak najbardziej, traktując je jako szansę do rozwoju

Offline

 

#2 2019-12-19 11:41:13

 Ako

Początkujący

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2019-12-19
Posty: 1
Punktów :   
WWW

Re: Własny biznes, a zmiany

Ja planuje w przyszłości założyć DG i otworzyć sklep internetowy

Offline

 

#3 2020-05-05 21:32:36

EmiTogi

Początkujący

Zarejestrowany: 2020-05-02
Posty: 7
Punktów :   

Re: Własny biznes, a zmiany

Ostatnie miesiące dość brutalnie pokazuję kto tak naprawdę potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji i znajduje sposób by udźwignąć swój biznes bez względu na okoliczności. Całe szczęście, że w wielu kwestiach, jeszcze przed wybuchem pandemii dało się zauważyć rozwój marketingu internetowego, kampanii i akcji promocyjnych prowadzonych całkowicie online i wielu innych rozwiązań, w tym również dotyczących transakcji bezgotówkowych jak czeki blik o których wspomniano w artykule https://www.motivationdirect.pl/wpisy-n … direct,874 Takie mamy czasy, że nawet jak ktoś nie lubi zmian, to jeśli wciąż chcesz mieć własny biznes, to musisz potrafić się do nich dostosować.

Offline

 

#4 2020-10-21 09:17:38

kornelka.bla

Początkujący

Zarejestrowany: 2020-10-21
Posty: 1
Punktów :   

Re: Własny biznes, a zmiany

Nie raz przychodzą sytuacje w których potrzebna jest interwencja adwokata. W swojej strony mogę polecić adwokat-dobrogoszcz.pl, który sprawdza się w prawie gospodarczym.

Offline

 

#5 2022-11-09 09:56:36

kowal46

Początkujący

Zarejestrowany: 2022-11-09
Posty: 2
Punktów :   

Re: Własny biznes, a zmiany

Posiadając swój biznes należy zadbać o odpowiednią jego promocję. Bez tego ciężko odnieść sukces. Dobrym miejscem na umieszczanie reklam jest Facebook Dzięki kampaniom Facebook Ads Twoi potencjalni klienci będą częściej do Ciebie trafiać, bo Twoja firma starnie się bardziej widoczna. Zerknij na strone agencji AdVIST i dowiedz się więcej w temacie https://advist.pl/uslugi/facebook-ads/

Offline

 

#6 2024-03-25 08:40:45

Niko_dem

Początkujący

Zarejestrowany: 2024-03-25
Posty: 3
Punktów :   

Re: Własny biznes, a zmiany

Zmian nie należy się bać, tylko jak najlepiej je wykorzystać! Najlepszym przykładem są różnorakie narzędzia IT dla firm, jak elektroniczna ewidencja czasu pracy https://www.logito.pl/moduly-systemu/mo … -timesheet Pracownicy mogą błyskawicznie uzupełniać swój czas pracy, co świetnie sprawdza się w przypadku pracy zdalnej, szczególnie w zadaniowym czasie pracy. Z kolei ja jako przedsiębiorca mogę przeglądać dane i generować raporty, by sprawdzić, czy na jakieś zadania, czy projekty nie marnujemy zbyt dużo czasu i środków. Przyspiesza to pracę i pozwala na spore oszczędności.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwww.hemoroidy.biz.pl www.carengine.pl Reklama w komunikacji miejskiej