Forum Ogólnotematyczne

Forum


#1 2013-06-27 18:42:09

Magda1234

Początkujący

Zarejestrowany: 2013-06-27
Posty: 1
Punktów :   

Szukam prezentu dla chłopaka na urodziny :)

Witam wszystkich jestem tu nowa i chciałabym zaczerpnąć waszych porad, po to jesteśmy, aby sobie pomagać prawda? poszukuję prezentu na urodziny dla swojej drugiej połówki znalazłam bardzo fajną stronę z prezentami giffcik.pl , ale za dużo tego tam i nie mogę się zdecydować chcę, aby to było coś wyjątkowego, co będzie mu codziennie przypominać o naszej miłości może kubek ze zdjęciem? Potrzebuję koniecznie waszej opinii, a wiadomo, że razem raźniej będę wdzięczna za każdą przydatną odpowiedź

Offline

 

#2 2013-07-08 13:47:58

SaraSara

Początkujący

Zarejestrowany: 2013-07-08
Posty: 5
Punktów :   

Re: Szukam prezentu dla chłopaka na urodziny :)

Ja często kupuję mojemu facetowi jakiś gadżet ze sklepu toys4boys.pl polecam wszystkim nie zdecydowanym dziewczynom, ale konkretnie to Ty znasz najlepiej swojego chłopaka i powinnaś wiedzieć co on wolałby dostać, byle nie wodę po goleniu bo to jest oklepane

Offline

 

#3 2020-12-21 13:20:31

Tomekpl

Member

Zarejestrowany: 2020-09-24
Posty: 12
Punktów :   

Re: Szukam prezentu dla chłopaka na urodziny :)

Bardzo uwielbiam prezenty, które robię dla swojej dziewczyny. Jakbym miał tak pomyśleć jaki był mój najlepszy pomysł na prezent jaki jej dałem. To był właśnie dwu osobowy voucher ze strony GoldenGift. Moja kochana dziewczyna bardzo interesuje się motoryzacją, praktycznie w każdym aspekcie wie lepiej i dosyć dobrze zna się na samochodach.
Może prezent ją trochę przeraził, bo taki Truck jest ogromnym kolosem. Ale kiedy wsiadła to trzeba było siłą ją wypychać pod koniec przejazdu. xD Atrakcja się spodobała i bardzo polecam tą stronę. Może Wy coś znajdziecie dla Siebie 

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwynajem autobusów Piła fotobudka na wesele Poznań busy Belgia