Forum Ogólnotematyczne

Forum


#1 2016-07-13 22:31:45

kaninka

Początkujący

Zarejestrowany: 2015-02-07
Posty: 6
Punktów :   

Pomysł na biznes

Witam wszystkich. Razem ze znajomymi wymyśliliśmy sobie pomysł na biznes - chodzi o pracę na wysokościach (mycie okien na wieżowcach, wieszanie/ściąganie reklam, etc.) Nie mamy problemów z lękiem wysokości bo sporo razem chodzimy po górach więc wydaje się że to coś dla nas. Mam tu na myśli firmę o takim profilu działań jak wspomniane na początku. Już nawet zdobyłam trochę wiedzy na temat samego sprzętu do takich zadań (dzięki np. tej stronie http://protekt.com.pl/) ale nadal mam wrażenie że więcej nie wiem niż wiem. Czy do tego potrzeba jakieś specjalne "papiery"? Czy musimy coś zdobyć, w sensie uprawnień - jakichś specyficznych i jakie są ewentualne koszty tychże?  Niestety nie z bardzo się orientuje, a bardzo chce pracować na wysokościach, myślę że to jest dobry pomysł łączyć przyjemne z pożytecznym.

Offline

 

#2 2017-04-27 19:13:00

klemens1

Początkujący

Zarejestrowany: 2017-04-03
Posty: 2
Punktów :   

Re: Pomysł na biznes

Witam serdecznie,

Pomyśl koniecznie o otoczce biznesu, właściwie to fundamentalnej otoczce, jak księgowość, jakie wnioski złożyć i tak dalej rejestrując firmę. Ja w dość podobnym biznesie na przykład jako formę opodatkowania wybrałem kpir (Księga Przychodów i Rozchodów), ale wszystko zależy od tego jak będzie się opłacało w Twoim przypadku i jakie będziesz miał możliwości. Zależy to też między innymi od skali na jaką prowadzisz działalność.

Pozdrawiam!

Offline

 

#3 2020-11-24 10:28:18

oliwia.pie

Początkujący

Zarejestrowany: 2020-10-21
Posty: 5
Punktów :   

Re: Pomysł na biznes

ja zastanawiam się nad własnym biznese z sklepem internetowym. Chciałabym sprzedawać biżuterię taką z złota i srebra jak i metalu szlachetnego.
Ciekawi mnie sklep paleniskami taki jak ten: https://grillomaniak.pl/pl/6-paleniska-ogrodowe, bo w niedalekiej przyszłości będę kupowała takie palenisko. Jakie jest Wasze zdanie. Warto? Szczerze dziękuję za odpowiedzi.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.ploperacja zaćmy warszawa materace koło Wirtualna centrala telefoniczna