Forum Ogólnotematyczne

Forum


#1 2014-10-13 21:09:54

herda

Początkujący

Zarejestrowany: 2014-10-13
Posty: 6
Punktów :   

SAP

Cześć. Chciałabym się zapytać Was czy znacie może (albo słyszeliście) o takim kierunku SAP - wdrażanie systemów informatycznych w przedsiębiorstwach , bo chciałabym bardzo zająć się czymś związanym z informatyką, najlepiej żeby byłaby to jak najbardziej wąska dziedzina i wydaje mi się że ten kierunek http://www.wsb.pl/poznan/kandydaci/stud … biorstwach spełnia ten wymóg. To jednak tylko moja intuicja, a nie wiedza. Fajnie jakby ktoś się wypowiedział i potwierdził albo obalił moje imaginacje. Wiadomo, zależy mi szczególnie na informacjach od absolwentów kierunku lub przynajmniej osób, które miały styczność z takim tematem, albo na szkoleniach, albo w formie właśnie studiów/kursów. Z góry bardzo dziękuję za wszelkie informacje!

Offline

 

#2 2017-05-22 14:07:58

kamilw

Początkujący

Zarejestrowany: 2017-05-22
Posty: 2
Punktów :   
WWW

Re: SAP

W temacie wdrażania systemów informatycznych w firmie, chciałbym Wam podrzucić interesującą propozycję. Zajrzyjcie na stronę internetową iFirmy gdzie znajdziecie doskonałe moduły do zastosowania w firmie.
Oprogramowanie jest darmowe i jednocześnie spełnia wymagania potrzebne do prawidłowego zarządzania firmą.
Znajdziecie tam między innymi program do rachunków i faktur, pakiet typu mała księgowość, moduł magazynowy czy też CRM.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.ploperacja zaćmy warszawa materace koło Wirtualna centrala telefoniczna