Forum Ogólnotematyczne

Forum


#1 2011-06-04 21:34:35

1manna1

Początkujący

Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1
Punktów :   

Co jest po śmierci?

Zastanawiają mnie coraz bardziej kwestie związane z życiem i śmiercią człowieka, a także tzw. „sprawy ostateczne”. Czy Was również intryguje to, сo jest po śmierci ? Zapraszam do dyskusji!

Offline

 

#2 2013-05-10 01:58:23

fluss1

Member

Zarejestrowany: 2013-05-10
Posty: 10
Punktów :   

Re: Co jest po śmierci?

Jak już pisałem wcześniej nie wierzę w żadne takie bzdury...

Offline

 

#3 2013-07-08 13:37:36

SaraSara

Początkujący

Zarejestrowany: 2013-07-08
Posty: 5
Punktów :   

Re: Co jest po śmierci?

Mam nadzieję że po śmierci będą mnie otaczać wszyscy których kocham, tak bym chciała widzieć życie po śmierci.

Offline

 

#4 2020-10-15 11:22:55

Tomekpl

Member

Zarejestrowany: 2020-09-24
Posty: 12
Punktów :   

Re: Co jest po śmierci?

Po śmierci 'odczepiasz się' ze swojego ciała fizycznego. Pojawiasz się w świecie który nie do końca jest wytłumaczalny dla umysłu. Ponieważ nie istnieje coś takiego jak czasoprzestrzeń, wszystko istnieje na raz a Ty tylko dostrajasz się do danej przestrzeni umysłem.
Jesteś nieśmiertelny, masz ciało, choć wydaje się ono innym. Poruszasz się z szybkością myśli, nie znasz granic i możesz wszystko. Po śmierci nie doświadczysz widoku ukochanych osób, jeśli oni bazowali na niższej lub wyższej częstotliwości energetycznej. Jeśli jesteśmy związani z danymi osobami, to istnieje prawdopodobieństwo że oni będą przy nas. Nie ma Nieba, nie ma Piekła, Nie ma Czyśca. Jest tylko energia w przestrzeni która istnieje i wielowymiarowaść. Dlatego dana osoba wychowana w strukturze chrześcijaństwa doświadczy Nieba czy Piekła a Poganin już nie.
Przez wymiary przechodzimy dalej, a każde przejście jest równoznaczne ze śmiercią. Umieramy wiele razy, lecz śmierć wielokrotna przestaje być taka bolesna. Możemy rozwijać się w nieskończoność pełniąc wiele duchowych funkcji. Wybór należy tak na prawdę do nas.
Wielu chrześcijan chodzących do kościoła i pilnie modlących się idzie do "ich" piekła. Ponieważ normalne dusze nigdy nie chodzą do takich miejsc, bo wydaje się to dla nich mniej interesujące. Niebo jest puste, nie ma tam nikogo bo wszyscy się urodzili w grzechu. W Piekle prawdziwi chrześcijanie się palą i zdychają duchowo. Wynik ich przeżyć i ich liczba jest tak szokująca, że jakby taki chrześcijanin wyszedł by z Piekła stworzonego przez samych Siebie, to byłby bezrozumnym pasożytem, karmiącym się energią.
Wynik ich doświadczeń jest równoznaczny z defektem jaki ta religia posiada. A wszystko to i cała masa innych rzeczy została stworzona przez Żydów.

Offline

 

#5 2020-12-28 14:46:18

oliwia.pie

Początkujący

Zarejestrowany: 2020-10-21
Posty: 5
Punktów :   

Re: Co jest po śmierci?

po śmierci leży się w grobie. Nie wierzę w jakieś życie pozagrobowe w każdej postaci. PO prostu umierasz i tyle. Nie licz na wędrówkę duszy czy coś takiego.
Tak poza tematem to szczerze polecam palenisko ogrodowe takie jak tutaj: https://grillomaniak.pl/pl/6-paleniska-ogrodowe. Świetnie sprawdza się w sezonie wiosna-wczesna jesień.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.ploperacja zaćmy warszawa materace koło Wirtualna centrala telefoniczna