Forum Ogólnotematyczne

Forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2020-10-26 10:40:05

Tomekpl

Member

Zarejestrowany: 2020-09-24
Posty: 12
Punktów :   

Grille i paleniska ogrodowe

Cześć

Potrzebuję informacji na temat paleniska ogrodowego. Co sądzicie o takich rzeczach? Czy taki grill ogrodowy wystarczy na długo? A może polecicie mi jakąś inną stronę z paleniskami? Ja mogę dla was polecić stronę Cookking.pl. Większość moich znajomych jest bardzo zadowolona z ich ofert.

Offline

 

#2 2020-11-11 18:01:31

Tomekpl

Member

Zarejestrowany: 2020-09-24
Posty: 12
Punktów :   

Re: Grille i paleniska ogrodowe

Może wypowiecie się na temat przepisów, chciałbym poznać wasze przepisy różnych dań. 
gotowanienapowietrzu.pl . Na tej stronie poznałem naprawdę bardzo fajne przepisy wykwintnych dań, ta strona jest naprawdę warta zobaczenia. Jakie przepisy wy znacie odnośnie grillowania? Chętnie zrobię coś z waszych przepisów.

Offline

 

#3 2022-11-09 08:23:11

kowal46

Początkujący

Zarejestrowany: 2022-11-09
Posty: 2
Punktów :   

Re: Grille i paleniska ogrodowe

Tomekpl napisał:

Może wypowiecie się na temat przepisów, chciałbym poznać wasze przepisy różnych dań. 
gotowanienapowietrzu.pl . Na tej stronie poznałem naprawdę bardzo fajne przepisy wykwintnych dań, ta strona jest naprawdę warta zobaczenia. Jakie przepisy wy znacie odnośnie grillowania? Chętnie zrobię coś z waszych przepisów.

Ostatnio znalazłem przepis na idealnego kurczaka z rożna. Mięsko jest soczyste, kruche i smakuje idealnie Na stronie https://www.koler.pl/przepis-na-kurczaka-z-rozna/ dowiesz się jak go przyrządzić

Offline

 

#4 2024-03-25 08:39:37

Niko_dem

Początkujący

Zarejestrowany: 2024-03-25
Posty: 3
Punktów :   

Re: Grille i paleniska ogrodowe

Sam mam w ogrodzie palenisko i to świetna sprawa

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwww.gabinety-stomatologiczne.info.pl www.auto-i-moto.pl www.lustra-drogowe.com.pl